הצגות לקטנטנים

סיפורים שכולנו אוהבים שעובדו להצגות מקסימות המותאמות לגילאי שנה עד 3
אנחנו מגיעים לחלקים נרחבים בארץ עם כל הציוד הנדרש. בכל הצגה והצגה יש ערכים מוספים הנרכשים מעבר למוסר השכל כמו : מהו אודישן, מה זה תפאורה ,מה צריך בכדי לקיים הצגה ועוד..
אמא הכינה לכבוד חג החנוכה לביבה חמה ומתוקה ובדיוק כשהכניסה את הלביבה לטיגון במחבת הופ הופ וגיל גול קפצה הלביבה מהמחבת בגילגול ירדה במדרגות וצחקה ...
אמא תרנגולת הטילה ביצה ודגרה עליה ודאגה ודגרה ודאגה אך הביצה לא בקעה . התיעצה התרנגולת עם שאר החיות שבמשק וכלן נחלצו לעזרתה..
הכבשה עליזה טיילה לה בבוקר יפה ונפלא , וחיפשה חברים שיטיילו וישחקו איתה . היא פגשה: פרפר ,שבלול רעב ,עורב וצב. אך כולם עסוקים אין להם פנאי . וכאשר לפתע עליזה מתחילה לשיר כולם נרגשים צוחקים ומוחאים לה כפיים. החיות מבינות שכדאי לעשות הפסקה ממלאכת ידיים..
אימא אומרת לי שאני האפרוח שלה ולפעמים קוראת לי חתלתול. אבא אומר שאני רץ כמו צבי ואז מתחיל אצלי קצת בלבול. אני משכים כמו תרנגולת, כשאני מנצח אני אריה.. ובעצם אני גן חיות שלם.
הצב היה מאוד מאוד עצוב הוא לא הפסיק לבכות ולספור עד כמה הוא עצוב. חברים דפקו על דלת השריון וביקשו מהצב לפתוח את הדלת. אך הצב נשאר בביתו.. מזל שהחברים לא שכחו את יום הולדתו..
Show More
  • White Facebook Icon
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon

 עיצוב ובניית אתר: STUDIO81